Novostavba?

A co třeba rodinný dům? Bydleli byste rádi v rodinném domě, který Vám nabídne tepelnou pohodu v průběhu celého roku? Který bude vybavený moderními technologiemi, díky jimž bude šetrný k životnímu prostředí a současně Vám poskytne bydlení na té nejvyšší úrovni? Život ve Vašem vysněném domě v souladu s přírodou, ve zdravém prostředí, s minimálními provozními náklady? Vyhovovalo by Vám bydlet v takovém domě? Pokud ano, ozvěte se nám a my se s Vámi rádi sejdeme a představíme Vám nový způsob žití s citlivým přístupem k přírodě, bydlení jedenadvacátého století. 

Rekonstrukce

Vlastníte rodinný dům nebo usedlost po svých předcích, anebo jste nakoupili nemovitost, po níž jste toužili a chcete ji zrekonstruovat? Zrenovovat ji tak, aby ctila tradiční způsob stavitelství a byla zároveň šetrná k okolí? Aby svou architekturou vzdala hold původnímu objektu, vyzdvihla jeho kladné stránky a doplnila jej novými technologiemi? Proč ne. Zkuste naplnit své představy o vysněném domově. Živé fasády zrekonstruovaného objektu rozšíří Vaši zahradu a očištěné vody umožní závlahu zahrady i v tom nejsušším období.

Opravdu toužíte po svěží oáze v okolní architektonické šedi rezidenčního bydlení? Ozvěte se nám a my Vás seznámíme, jak se přírodní materiály dají využívat. 

Nástavba

Představte si klidné bydlení, kde Vás neruší okolní hluk a současně jste v centru města… Představte si obydlí, které je ostrovem klidu uprostřed hlučné městské džungle… Oázu, která ochladí městského poustevníka, vracejícího se domů po dni plném náročné práce. Inteligentní objekt obejme znaveného správnou teplotou, potěší ho příjemnými materiály a designovým mobiliářem, zkrátka se o něj postará po všech stránkách. Zdá se to být nemožné? Kdysi kdosi řekl, že nic není nemožné. Ostatně můžete se sami přesvědčit. Napište nám a my Vás vtáhneme do úžasného světa přírodních materiálů a technologií, vkusně dotvářejících vytoužené místo klidu, kde jste se rozhodli bydlet. Ukážeme Vám, jak na to a provedeme Vás celým procesem, od první myšlenky po předání klíčů od Vašeho vysněného objektu – OÁZY UPROSTŘED ROZPÁLENÉ MĚSTSKÉ POUŠTĚ.

 

Partnerem projektu je Ateliér Celostního Designu