LIKO-Noe u Vás!

Chcete jít možná složitější, ale vlastní cestou? Záleží vám na tom, jak sídlo vaší firmy působí na své okolí? Ctíte zásady sociální zodpovědnosti? Chcete potenciálním zaměstnancům nabídnout to, co jiní nemohou – práci v objetí zeleně? Nebo prostě máte rádi přírodu? My si svůj sen o zelené kanceláři plníme už dnes. Pomůžeme splnit ten váš – řekněte nám, jaký je váš sen.

Zjistěte, jak postupujeme

Virtuální prohlídka

Novostavba

Na zelené louce vám vybudujeme budovu pro kanceláře, vývojové centrum, ale klidně i školku, nebo rodinný dům, která bude respektovat prvky PŘÍRODNÍ TEPELNÉ STABILIZACE.

Rekonstrukce

Zjistíme, jaké z prvků PŘÍRODNÍ TEPELNÉ STABILIZACE váš stávající objekt umožňuje využít. Získáte tak v krátkém čase nezávislou budovu, která nebude přetěžovat okolí a nabídne atraktivní kombinaci nového a starého.

Nástavba

Získali jste zajímavý objekt, na jehož střeše je možné stavět? Když si to bude přát, stvoříme zelenou oázu uprostřed vyprahlého města. Rychle získáte unikátní střešní kanceláře nebo byt, ve kterém se budete cítit dobře. Zelená fasáda nesálá teplem a dokáže okolí zchladit o 5°C.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku v příjemném prostředí LIKO-Noe. Vlastními smysly nejlépe posoudíte, jak skvělým místem může být vaše nová kancelář.

nebo

Napište nám

Nahoru