Novostavba

Chcete, aby se o práci u vás ucházeli profesionálové i díky tomu, že sídlíte v unikátní zelené budově? Díky zájmu veřejnosti a médií o koncept LIKO-NOE jsme získali zkušené kolegy, kteří by se o nás za jiných okolností možná nedozvěděli.

Toužíte po firemní sídlu, které bude moderní, reprezentativní a šetrné ke svému okolí? Koncept LIKO-NOE vás odliší, získáte pozornost obchodních partnerů, médií a veřejnosti. To víme ze vlastní zkušenosti. Líbí se vám náš design? Může mít stejný. Ale rádi zrealizujeme návrh vašeho architekta, nebo vaše představy splní naši profesionálové. Stejně jako my, také vy můžete novostavbu využít pro zbudování zkušební laboratoře, nebo vývojového centra, ukrytých například pod zemí.

Díky PŘÍRODNÍ TEPELNÉ STABILIZACI budete v létě v chladu, v zimě v teple. Kořenová čistička vám umožní recyklovat použitou vodu. A co je nejpodstatnější, vaši zaměstnanci budou spokojenější, méně unavení či nemocní a tím pádem výkonnější. Domluvte si u nás schůzku a zeptejte se našich pracovníků osobně!

Jen si to představte. Snídáte s rodinou a čerstvou bazalku si utrhnete ze zelené fasády vašeho rodinného domu. Koncept LIKO-NOE je díky svým parametrům ideální také pro výstavbu rodinného domu. Pokud tedy chcete pro vaši rodinu jedinečný designový příbytek, který propojuje interiér s přírodou, využívá nejmodernější technologie a poskytuje tolik potřebný klid, ozvěte se a žijte v souladu s přírodou.

Informace o rodinném bydlení